language flag English

Miejsce pracy

Nasze biuro w Warszawie zostało zaprojektowane tak, aby każdy znalazł miejsce pracy dopasowane do swoich potrzeb. Oferujemy obsługę recepcji, dostęp 24/7, dwa ekspresy do kawy, strefy relaksu, w tym strefę gier. Proponujemy komfortowe biura prywatne (2-6 osobowe), miejsca do pracy typu Hot desk oraz biurka dedykowane z prywatną szafką. Skorzystaj z dnia próbnego w naszym biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego i sprawdź jak się u nas pracuje.

Biuro prywatne

Możłiwość rejestracji firmy

Dostęp do sali konferencyjnej


Opcja dla osób ceniących sobie prywatność i komfort pracy w małym zespole. W naszej ofercie posiadamy biura 2-6 osobowe. Każde z nich jest w pełni wyposażone wysokiej klasy meblami oraz posiada klimatyzację z własnym nastawnikiem. Biura są zaprojektowane tak, aby móc pracować w skupieniu i czuć się swobodnie. To doskonały wybór dla małych firm lub zespołów, które szukają nowoczesnego biura w dogodnej lokalizacji.

wycena indywidualna

Biurko dedykowane

Dostęp do szafki

Dostęp do sali konferencyjnej


Wybierz dedykowane miejsce pracy dla siebie lub swojego zespołu. Do Twojej dyspozycji oddamy szerokie biurko z wygodnym i ergonomicznym fotelem oraz dostęp do prywatnej szafki. Zagospodaruj swoje miejsce pracy wedle uznania. Na powierzchni naszego biura w Warszawie znajdziesz aż trzy strefy miejsc z dedykowanymi biurkami. Przyjdź na dzień próbny i wybierz swoje ulubione miejsce.

1100 zł / miesiąc 1000 zł / miesiąc

Hot desk


W opcji Hot desk możesz wybrać dowolne miejsce pracy w przestrzeni wspólnej. Posiadamy nowoczesne meble, które wygłuszają dźwięk tak, zapewniając pracę w ciszy. Na powierzchni naszego biura znajdują się ponadto biblioteka, strefa do gier, kuchnia z przestronną jadalnią oraz dwa ekspresy do kawy. Wszystko pozostawiamy do Twojej dyspozycji!

650 zł / miesiąc 600 zł / miesiąc

7 dni w miesiącu


Doskonała opcja dla osób, które często podróżują lub tymczasowo przebywają w Warszawie. Bez długoterminowych zobowiązań, możesz pracować w komfortowych warunkach, w świetnej lokalizacji. Dodatkowo możesz wynająć u nas salę na spotkanie biznesowe. Do dyspozycji oddajemy wszystkie strefy wspólne na powierzchni naszego biura.

400 zł / miesiąc

Niezależnie od tego, które miejsce wybierasz, mamy dla Ciebie dodatkowo:

  • Dostęp 24/7

  • Szybki internet

  • Wsparcie Community Managera

  • Pyszną kawę

  • Eventy networkingowe

  • Dostęp do drukarki

  • Strefę relaksu

  • Serwis sprzątający

Ciesz się swoją pracą i życiem, a my zajmiemy się wszystkim innym!


zamów usługę

Zarezerwuj wizytę


Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765 w celu zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Administratora, a w szczególności w celu przedstawienia przez Administratora oferty współpracy. Administratorem podanych w formularzu powyżej, a których przetwarzanie jest konieczne do przygotowania oraz przedstawienia oferty, jest spółka BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765, zwana dalej: „BOBO”. Dane osobowe nie będą przechowywane dłużej niż będzie to potrzebne i dopuszczalne przepisami prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania oraz (w zakresie wynikającym z przepisów) do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (PUODO). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym newslettery przez BOBO. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, klikając: "Rezygnuję" w otrzymanym newsletterze.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookies..