language flag English

Sale konferencyjne

W naszym biurze coworkingowym znajdziesz w pełni wyposażone sale konferencyjne. Do wyboru proponujemy sale na małe spotkania (2-4 osobowe) oraz na większe wydarzenia, szkolenia lub konferencje. Wybrane sale są wyposażone w rzutnik oraz nagłośnienie. Poczęstujemy Twoich gości kawą lub herbatą. Każdy może dokonać u nas rezerwacji. Napisz do nas i sprawdź dostępność sal.

Duża sala konferencyjna

Wyposażenie: projektor / LED TV, flipchart, internet, nagłośnienie, szafy, jadalnia, kawa, woda.


Duża sala konferencyjna w centrum Warszawy – idealna na spotkanie do 16 osób. Doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju prezentacji lub regularnych spotkań. Wyposażona w duży ekran projekcyjny, flipchart i dostęp do niezawodnego internetu.

230 zł / godz.

Standardowa sala konferencyjna

projektor / LED TV, flipchart, internet, pyszna kawa, drukarka, głośniki, do 8 osób, wsparcie recepcji,


Atrakcyjna sala konferencyjna w centrum Warszawy, przeznaczona dla 6-8 osób. Sale wyposażone są w ekrany do prowadzenia wideokonferencji lub prezentacji, flipchart i wygodne meble. Zapewniamy wsparcie recepcji i pyszną kawę.

137 zł / godz.

Mała sala konferencyjna

flipchart, internet, pyszna kawa, drukarka, do 4 osób, wsparcie recepcji


Skup się na swojej pracy, korzystając z mniejszych przestrzeni do wynajęcia w BOBO. Sala konferencyjna na 2-4 osoby to doskonała i niedroga propozycja na kameralne spotkanie.

52 zł / godz.

Wydarzenia

projektor / LED TV, flipchart, internet, pyszna kawa, drukarka, głośniki, do 70 osób, wsparcie recepcji,


BOBO to też przestrzeń do wynajęcia na event każdego rodzaju – niezależnie czy jest to mniejsze przedsięwzięcie czy duże wydarzenie! Chętnie zmienimy naszą wyjątkową przestrzeń zgodnie z twoimi potrzebami. Zaplanuj spotkanie – bądź pewny, że Twoje wydarzenie lub szkolenie wywoła niezapomniane wrażenie!

cena indywidualna

Ciesz się swoją pracą i życiem, a my zajmiemy się wszystkim innym!


zamów usługę

Zarezerwuj wizytę


Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765 w celu zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Administratora, a w szczególności w celu przedstawienia przez Administratora oferty współpracy. Administratorem podanych w formularzu powyżej, a których przetwarzanie jest konieczne do przygotowania oraz przedstawienia oferty, jest spółka BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765, zwana dalej: „BOBO”. Dane osobowe nie będą przechowywane dłużej niż będzie to potrzebne i dopuszczalne przepisami prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania oraz (w zakresie wynikającym z przepisów) do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (PUODO). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym newslettery przez BOBO. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, klikając: "Rezygnuję" w otrzymanym newsletterze.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookies..