language flag English

Wirtualne biuro

Pozwól nam zadbać o prestiżowy adres Twojej firmy. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, to rozwiązanie podniesie Twoją wiarygodność w oczach potencjalnych partnerów. Raz w miesiącu będziesz mógł skorzystać z naszej przestrzeni w celu organizacji spotkań lub pracować w otoczeniu kreatywnych osób.

Basic

prestiżowa lokalizacja, przyjmowanie korespondencji,


Wybierz nasz wirtualny adres i zarejestruj firmę w wyjątkowej lokalizacji. Zatroszczymy się o Twoją korespondencję.

89 zł / miesiąc

Standard

Prestiżowa lokalizacja, przyjmowanie korespondencji, powiadomienie o przychodzącej poczcie,


Rozwijaj swój biznes z atrakcyjnym adresem w prestiżowej lokalizacji. Powiadomimy cię e-mailem o przychodzącej poczcie.

120 zł / miesiąc

Standard+

Prestiżowa lokalizacja, przyjmowanie korespondencji, powiadomienie o przychodzącej poczcie, skanowanie i wysyłanie e-mailem nadchodzącej poczty,


Dobre rozwiązanie dla każdego rodzaju działalności. To nie tylko wirtualny adres firmy, ale też obsługa poczty – powiadomienie o przychodzącej korespondencji oraz (jeśli sobie tego życzysz) wysyłka jej skanów.

189 zł / miesiąc

Premium

Prestiżowa lokalizacja, przyjmowanie korespondencji, powiadomienie o przychodzącej poczcie, jeden dzień w miesiącu pracy, jedna godzina korzystania z sali konferencyjnej w miesiącu,


Biuro Premium zapewni ci nie tylko wirtualny adres firmy. Zyskujesz też możliwość skorzystania z biura, a w razie potrzeby nasze sale konferencyjne są dla ciebie zawsze gotowe.

269 zł / miesiąc

Ciesz się swoją pracą i życiem, a my zajmiemy się wszystkim innym!


zamów usługę

Zarezerwuj wizytę


Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765 w celu zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Administratora, a w szczególności w celu przedstawienia przez Administratora oferty współpracy. Administratorem podanych w formularzu powyżej, a których przetwarzanie jest konieczne do przygotowania oraz przedstawienia oferty, jest spółka BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765, zwana dalej: „BOBO”. Dane osobowe nie będą przechowywane dłużej niż będzie to potrzebne i dopuszczalne przepisami prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania oraz (w zakresie wynikającym z przepisów) do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (PUODO). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym newslettery przez BOBO. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, klikając: "Rezygnuję" w otrzymanym newsletterze.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookies..