language flag English

Zacznij pracować w nowy sposób.

Prestiżowa lokalizacja, mnóstwo udogodnień, wyjątkowe wnętrza.

Interesuje mnie: miejsce do pracy sala konferencyjna wirtualny adres

Poznaj przestrzeń BOBO

BOBO Coworking to wspólnota ludzi kreatywnych, która inspiruje i motywuje. Nowoczesna przestrzeń do pracy w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Warszawy.

Nasza powierzchnia coworkingowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To idealna przestrzeń biurowa dla wszelkich potrzeb biznesowych - dołącz do nas i rozwijaj swój biznes pracując w nowy sposób!

dostęp 24/7

szybki i stabilny internet

bliskość komunikacji miejskiej

pyszna kawa

wsparcie Community Managera

sale konferenycjne

networking events

elastyczne umowy najmu

business lounge

prysznic

wspólnota ludzi kreatywnych

komfortowe miejsca pracy

wysokiej jakości drukarki

codzienne sprzątanie

camera monitoring i bezpieczeństwo

Miejsce pracy

Nasze biuro w Warszawie zostało zaprojektowane tak, aby każdy znalazł miejsce pracy dopasowane do swoich potrzeb. Znajdujemy się tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Oferujemy obsługę recepcji, dostęp 24/7, dwa ekspresy do kawy, strefy do relaksu, w tym strefę do gier. Oferujemy elastyczne warunki najmu, ciesz się swoją pracą i życiem, a my zajmiemy się wszystkim innym!

sprawdź miejsca

Sale konferencyjne

W naszym biurze coworkingowym, znajdziesz w pełni wyposażone sale konferencyjne. Do wyboru są pokoje na małe spotkania 2-4 osobowe, oraz na większe wydarzenia, szkolenia lub konferencje. Wybrane sale są wyposażone w rzutnik oraz nagłośnienie. Każdy może dokonać u nas rezerwacji, napisz do nas i sprawdź dostępność sal. Na życzenie zorganizujemy przerwę kawową i catering.

zobacz nasze sale

Sala eventowa

Dysponujemy przestronną strefą z rzutnikiem i nagłośnieniem, która idealnie sprawdzi się na organizację eventu firmowego, konferencji lub warsztatów. Dogodna lokalizacja, blisko centrum Warszawy, pozwoli na łatwe dotarcie do naszego biura Twoim gościom. Na życzenie przygotujemy przerwę kawową i catering.

zorganizuj event

Zarezerwuj wizytę


Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765 w celu zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Administratora, a w szczególności w celu przedstawienia przez Administratora oferty współpracy. Administratorem podanych w formularzu powyżej, a których przetwarzanie jest konieczne do przygotowania oraz przedstawienia oferty, jest spółka BOBO HOLDINGS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 00-838 Warszawa, przy ul. Prostej 70, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000632431, NIP: 5252672925, REGON: 365205765, zwana dalej: „BOBO”. Dane osobowe nie będą przechowywane dłużej niż będzie to potrzebne i dopuszczalne przepisami prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania oraz (w zakresie wynikającym z przepisów) do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (PUODO). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym newslettery przez BOBO. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, klikając: "Rezygnuję" w otrzymanym newsletterze.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności, klauzuli informacyjnej i zasadach dotyczących plików cookies..